• укр
 • рус
01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page

Неймінг

Замовити
12
РОКІВ НА РИНКУ
1000+
КЛІЄНТІВ
2500+
ПРОЄКТІВ
Неймінг

Неймінг – це процес створення оригінальної назви для компанії, торгової марки, бренду, фірми. Послуги неймінгу потрібні кожній організації незалежно від сфери діяльності, яка тільки починає свій бізнес або вже має, але хоче перейменуватися. Наші дизайнери займаються розробкою назв не тільки для компаній, але й для окремих товарів чи послуг. Розробка неймінгу складається з аналітичної та творчої роботи, потребує креативного підходу, наявності професійних знань, умінь та досвіду.

Професійний неймінг потрібен, щоб отримати не просто «красиве» ім’я, а «комерційно успішне», яке відіграватиме роль найпотужнішого маркетингового та рекламного інструменту. Правильно створене ім’я допоможе виділитися на тлі конкурентів, привернути увагу потенційних споживачів, створити позитивний образ та заробити хорошу репутацію, що, безсумнівно, призведе до процвітання та прибутковості бізнесу.

Створення назви для компанії

В умовах конкуренції сучасного ринку гарна назва для компанії, товару чи послуги відіграє ключову роль у представленні фірми на ринку та подальшому розвитку бізнесу.

Створення назви для товарів та послуг

Основний елемент зв’язку між покупцем та продукцією є назва товару. Щоб правильно розробити назву для продукції, необхідно проаналізувати ринок та потенційних покупців, а також зібрати максимум інформації про компанію.

Підбір вільного доменного імені

Велику популярність у сучасному світі мають сайти
та інтернет-магазини. Щоб підвищити відвідуваність та впізнаваність інтернет-ресурсу, необхідно розробляти сайт та залучити на нього цільову аудиторію.

Наші роботи

01
Elen Ost

Сенс назви:
Як іменну складову використали ім’я Elen, яке відмінно поєднуються з абревіатурою OST, яка з англійської розшифровується, як «Original Soundtrack» – оригінальний саундтрек. Тобто, оригінальна ідея дизайнера. Виглядає назва дуже стильно і лаконічно.

02
Ferta

Сенс назви: Похідне від англійського слова «fertility», що означає родючість, достаток, багатство, є досить символічним для сфери діяльності компанії. Адже від якості та багатства врожаю безпосередньо залежить якість продукції. Це проста, коротка назва, яка добре запам’ятовується, яка цілком може бути у всіх на слуху. Воно гармонійно виглядатиме на всіх елементах фірмового стилю, охоплює весь вибір продукції.

03
SOUND PLANET

Сенс назви: Дослівно з англійської мови «Sound Planet» перекладається як «Планета Звуку». Слово “планета” вказує на величезний асортимент продукції, слово “звук” – основна діяльність. Назва найкраще підкреслює сферу діяльності, розкриває основні ідеї підприємства. Вдалося підібрати зручний домен www.sound-pla.net. Назва Sound Planet звучить стильно, сучасно, є і зрозумілим ім’ям для компанії.

04
АТМОСФЕРА

Сенс назви: Атмосфера у значенні слова «навколишні умови, обстановка». Житловий комплекс з такою назвою відразу привертає увагу, розумієш, що тут зібрано всі частини пазла, щоб атмосфера – «погода в будинку» була приємною, комфортною, душевною, домашньою і т.д. Одним словом вдалося наголосити на всіх перевагах, які пропонує комплекс. Воно позитивне, що запам’ятовується, зрозуміле всім потенційним клієнтам.

05
WALNUT GARDEN

Сенс назви: Дослівно з англійської «Walnut Garden» перекладається, як «Горіховий Сад». Walnut – це еквівалент волоського горіха. Слово сад підкреслює те, що компанія збирає багатий урожай плодів волоських горіхів, вони завжди свіжі та якісні. Назва красива і добре сприймається на слух. Якщо виявити фантазію і уявити собі горіховий сад з потужними деревами, усипаними плодами, це теж виглядає дуже красиво.

06
PROFSTROY TECHNOLOGY

Сенс назви: Професійне будівництво з використанням кращих технологій – саме це шукають замовники, коли необхідно щось побудувати. Назва універсальна, охоплює всі сфери будівництва і житлової, і комерційної нерухомості. Проста, зрозуміла всім назва, яка одразу асоціюється зі сферою діяльності компанії.

07
BEAUTY ROCKS

Сенс назви: Назва перекладається як «краса рулить», такий собі сучасний і модний варіант фрази «краса врятує світ». Кілька років тому, мандруючи Америкою, вживання слова rock у такому сленговому варіанті чулося на кожному кроці, це було модно. Як відомо, до нас все сягає пізніше, сьогодні таке вживання зрозуміле і в нас. Прикольна, модна і в прямому сенсі слова фатальна назва для салону краси.

08
DAY 2 DAY

Сенс назви: Назва Day to Day перекладається з англійської, як день у день. Фраза вказує на те, що кожен день ми починаємо ранок з ароматної чашки улюбленого напою. Неймінг успішно підкреслює сферу діяльності підприємства. Англійська приставка to співзвучна з цифрою два, тому доцільно використовувати її для візуалізації назви. Day 2 Day виглядає стильно, легко запам’ятовується та вимовляється.

09
FIZITON

Сенс назви: Слово «Фізітон» і в українському, і в англійському написанні є назвою спортивного бренду, що запам’ятовується. Фізичні навантаження – це перше, чого чекають справжні спортсмени від товарів компанії, приставка “тон” – не обов’язково відноситься до кольору, це стиль життя. Тобто дослівно таку лаконічну назву можна перекласти як Фізичні навантаження – це стиль життя.

010
ЭКОФИТ

Сенс назви: Назва складається з двох слів «еко» та «фіт». Перше може асоціюватись і з екологічним продуктом, а ще еко – це екстракорпоральне запліднення. У нас екоопліднення відбувається за допомогою лікування травами, тобто фітотерапією, звідси і частинка «фіт». Фітотерапія – метод лікування різних захворювань людини, заснований на використанні лікарських трав. Екофі можна пов’язати з проблемою безпліддя, і з екологічним продуктом для фітотерапії.

Готові почати?
Залишились
питання?

Замовте
професійну
консультацію

Замовити

Чому варто замовляти неймінг у професіоналів

Досвід

Знання, вміння та досвід дозволяють нам створювати бренди, які будуть не просто красивими, але й успішними комерційно.

Команда

Зазвичай над проєктом працює не одина людина, а ціла команда. Креативники націлені на результат, які вміють генерувати ідеї та чути одне одного.

Розвиток

Дизайнери Logofactory, є фахівцями високого рівня та не з чуток знають, що таке розвиток. Враховування сучасних тенденцій, постійне відвідування майстер-класів та курсів.

ВІдповідальність

Наша компанія несе повну відповідальність за розробку професійного логотипу і, на відміну від фрілансу, гарантує замовнику 100% оригінальність логотипу.

Замовити розробку неймінгу

01 Мінімальний
 • Надаємо 5 варіантів
 • Зробимо за 2-4 дні
 • Перевірка доменного імені.
 • Бонус 1 варіант
 • Передоплата 100%
Замовити
02 Оптимальний
 • Надаємо 10 варіантів
 • Зробимо за 4-6 днів
 • Перевірка доменного імені.
 • Бонус 2 варіанти
 • Передоплата 100%
Замовити
03 Максимальний
 • Надаємо 25 варіантів
 • Зробимо за 6-10 днів
 • Перевірка доменного імені.
 • Бонус 4 варіанти
 • Передоплата 100%
Замовити

Клієнти

Відгуки

01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page