• укр
  • рус
Завдання

Three Kings Coffee — британський кавовий бренд, з яким команда LogoFactory співпрацює впродовж чотирьох років. Спільними зусиллями вдалося не лише оновити фірмовий стиль та розробити ряд упаковок/етикеток/банерів, а й підвищити продажі та прибуток бренду.

Клієнт прийшов із завданням розробити логотип, яке завершилося плідною співпрацею впродовж тривалого періоду. Натхненна взаємодія між командою і замовником — улюблений сценарій LogoFactory!

Рішення

Логотип Three Kings Coffee, з якого розпочалася співпраця — це корона, яку утворюють кавові бризки над чашкою. Динамічно, естетично і пам’ятно. Цей образ просто намалювати, безтурботно сидячи на літній терасі, маючи ручку, серветку та чашечку улюбленої кави поруч. Легка відтворюваність лого — ознака якісної роботи команди.

Розробка вдалого лого, невеличкі корективи фірмового стилю і от, клієнт замовляє дизайн кількох кавових упаковок у тому стилі, який мав до зустрічі з LogoFactory. Пропозиція з нашого боку — зробити всі упаковки більш стильними: яскраві, але приглушені кольори, поєднання шрифтів із засічками та без засічок, витончені елементи, що відтворюють листя та зерна кавового дерева. Після вдалого тест-драйву однієї упаковки, було створено п’ять та підвищено продажі!

LogoFactory створили дизайн не лише упаковок для кави, але й лінійку етикеток для сиропів та десертних соусів від Three Kings Coffee. Рухливе відображення вмісту пляшечки із сиропом у вигляді патьоків, уже впізнаваний фірмовий шрифт, модні пастельні кольори етикеток сиропів, які перемежовуються із яскравістю соусних етикеток  — ідеальна комбінація.

Результат

Продукцією для полиць матеріальних та віртуальних магазинів — співпраця не обмежується. Ми постійно залишаємося на зв’язку, аби створювати рекламні креативи, віжуали для соціальних мереж та різноманітні банери на сайт. Зацікавив кейс та виникло бажання до співпраці? Пишіть команді LogoFactory!

Готові почати?
Залишились
питання?

Замовте
професійну
консультацію

Замовити
01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page