• укр
  • рус
01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page

Брендбук

Замовити
12
РОКІВ НА РИНКУ
2500+
ПРОЄКТІВ
1000+
КЛІЄНТІВ
Брендбук

Брендбук – важливий офіційний документ компанії, де детально викладені всі аспекти розвитку бренду. У ньому крім концепції та філософії бренду описані конкуренти, цільова аудиторія, позиціонування, стратегія, юридичні аспекти, а також він включає повний посібник з використання всіх елементів фірмового стилю.

Слово «брендбук» прийшло до нас із англійської мови (brand book). Словосполучення дослівно перекладається як книга про бренд. Конструктивно брендбук є документом (у друкованому та електронному вигляді), в якому зібрана усі найважливіша інформація про бренд та про те, як його успішно просувати: починаючи від опису та закінчуючи інструкцією до застосування фірмового стилю бренду.

Брендбук це документ, який з одного боку є джерелом інформації, а з іншого – це докладний посібник для досягнення поставленої мети. Він має стратегічну цінність та конфіденційність. Брендбуком користуються керівники компанії, провідні спеціалісти відділу маркетингу та реклами. У ньому зібрані дані про бренд і про все, що з брендом пов’язано (споживачі, інвестори, партнери, конкуренти і т.д.). Важливою частиною брендбука є так званий паспорт стандартів фірмового стилю, в якому детально розписано про всі елементи айдентики, починаючи від неймінгу та логотипу, та закінчуючи дизайном документації, друкованої, сувенірної та рекламної продукції.

Наші роботи

Готові почати?
Залишились
питання?

Замовте
професійну
консультацію

Замовити

Чому варто замовляти логотип у професіоналів

Досвід

Знання, вміння та досвід дозволяють нам створювати бренди, які будуть не просто красивими, але й успішними комерційно.

Команда

Зазвичай над проєктом працює не одина людина, а ціла команда. Креативники націлені на результат, які вміють генерувати ідеї та чути одне одного.

Розвиток

Дизайнери Logofactory, є фахівцями високого рівня та не з чуток знають, що таке розвиток. Враховування сучасних тенденцій, постійне відвідування майстер-класів та курсів.

ВІдповідальність

Наша компанія несе повну відповідальність за розробку професійного логотипу і, на відміну від фрілансу, гарантує замовнику 100% оригінальність логотипу.

Клієнти

Відгуки

01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page