• укр
  • рус
Завдання

Icaria — канадська компанія з виготовлення конопляних масел широкого спектру дії: покращення сну, нормалізація гормонального балансу, боротьба з болем, стресом, гнівом. До моменту спільної роботи з дизайнерами та креативниками LogoFactory Icaria мала лише концепцію, назву і лого, проте чотири роки взаємодії були надзвичайно плідними: фірмовий стиль, дизайн соцмереж, дизайни етикеток і коробок, стендів у магазинах та банерів.

Власниця компанії надзвичайно задоволена результатами, а LogoFactory натхненні творити!

Рішення

Дизайн ICARIA мінімалістичний і простий, але унікальний по-своєму. Основними компонентами є тонкі лінії, які викликають різні асоціації. Для когось це можуть бути хвилі, інша людина побачить ланшафт або шлях до тих чи інших місць. Але є особлива емоція, яка твориться гнучкістю та простотою ліній — відчуття розуміння і розслаблення. І це те, що важить.

Спокійні кольори, простір та акцентні елементи відображають ключову ідею бренду — пошук сповільненості, осмисленості, відчуття власного ритму. Обраний мінімалістичний стиль не про відсутність тих чи інших елементів, а про присутність найважливіших із них.

Результат

За словами власниці бренду, дизайнери LogoFactory розуміють усе з напів слова та виправдовують очікування, які є до них. Із кожним роком взаємодії впевненість та порозуміння лише поглиблюються.

Готові почати?
Залишились
питання?

Замовте
професійну
консультацію

Замовити
01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page