• укр
  • рус

Наше Радіо

«Наше Радио» – відома популярна радіостанція, яка звернулася до нашої студії для розробки нового, незвичайного та яскравого фірмового стилю. Такого, що підкреслить всі переваги компанії і у декілька разів збільшить її слухачів!

Робота над цим великим і цікавим проєктом розпочалася з розробки головного елемента стилю – логотипу. За задумом дизайнерів він має простий і зрозумілий дизайн, який легко і швидко запам’ятовується. Назва радіостанції “Наше Радіо” написана рівним заголовним шрифтом, але для надання оригінальності буква “і” в назві замінена на штекер мікрофона, що додатково підкреслює зв’язок фірмового знака з музичною сферою. Нововведенням логотипа став кольоровий градієнт, який виражає ідею постійного руху та вдосконалення. Новий фірмовий знак вийшов ефектним і незвичайним. “Те, що потрібно!” – саме так оцінив отриманий результат замовник.

На основі логотипу були розроблені інші елементи фірмового стилю, наприклад, футболки, кружки, зовнішня реклама.

01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page