• укр
  • рус
01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page

Розробка презентацій

Замовити
100+
ПРЕЗЕНТАЦІЙ НА РІК
2500+
ПРОЄКТІВ
1000+
КЛІЄНТІВ
Розробка презентацій

Презентація PowerPoint та презентація PDF – універсальні маркетингові інструменти, що мають найширшу сферу застосування. Їх можна використовувати на переговорах з партнерами та інвесторами, нарадах із засновниками та власниками, на виставках, публічних виступах, зборах. Презентація повір поінт – це найнаочніший спосіб представлення компанії, її товарів та послуг на ринку. Презентації можна використовувати в рекламі, адресній розсилці, соціальних мережах, а також для демонстрації на екранах моніторів в торгових залах і для навчання персоналу. І це далеко не повний перелік прикладів, де може використовуватись презентація.

Наша компанія розробляє презентації у двох найпоширеніших форматах: Microsoft PowerPoint (PPT) та Adobe Reader (PDF). Кожен формат має свої особливості та сфери застосування. Наші дизайнери завжди допоможуть клієнтам визначитися в тому, який формат варто вибрати для досягнення поставленої мети, а також зрозуміти в якому стилі краще створити презентацію.

Ми розробляємо якісні презентації різного формату, дизайну та обсягу з урахуванням усіх нюансів, тонкощів та побажань клієнта. Це може бути як невелика презентація на кілька сторінок, так і масштабна від 10 сторінок і більше. У презентації PowerPoint може бути передбачена гарна зміна слайдів, використана анімація та музика. Наші дизайнери мають великий досвід створення ефектних, оригінальних, креативних презентацій у поверпоінт та пдф форматах, в які за необхідності можна буде самостійно надалі вносити свої корективи.

Наші роботи

Потрібна презентація в найкоротший термін?

ЗАМОВ
ПРОФЕСІЙНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовити

Чому варто замовляти презентацію у професіоналів

Досвід

Знання, вміння та досвід дозволяють нам створювати бренди, які будуть не просто красивими, але й успішними комерційно.

Команда

Зазвичай над проєктом працює не одина людина, а ціла команда. Креативники націлені на результат, які вміють генерувати ідеї та чути одне одного.

Розвиток

Дизайнери Logofactory, є фахівцями високого рівня та не з чуток знають, що таке розвиток. Враховування сучасних тенденцій, постійне відвідування майстер-класів та курсів.

ВІдповідальність

Наша компанія несе повну відповідальність за розробку професійного логотипу і, на відміну від фрілансу, гарантує замовнику 100% оригінальність логотипу.

Клієнти

Відгуки

01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page