• укр
  • рус
01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page

Дизайн этикеток

Замовити
100+
ЕТИКЕТОК НА РІК
2500+
ПРОЄКТІВ
1000+
КЛІЄНТІВ
Дизайн этикеток

Етикетка – це не просто паперовий носій з інформацією про товар та виробника, а важливий рекламний інструмент, що виконує безліч функцій. Якісно розроблена етикетка створює позитивний імідж про компанію, виділяє товар на полицях, привертає до себе увагу та викликає інтерес у покупців. Гарний дизайн етикетки, розроблений професіоналами відповідно до всіх правил – запорука високих продажів!

Щоб етикетка грала роль найпотужнішого маркетингового та рекламного інструменту, вона повинна мати гарний дизайн: бути оригінальною, цікавою, красивою, простою, зрозумілою, що запам’ятовується, що викликає позитивні емоції та правильні асоціації. Хороша етикетка впадає у вічі здалеку, швидко запам’ятовується, підкреслює призначення товару, формує хорошу репутацію про виробника і головне – «підштовхує» покупця придбати товар!

Наші роботи

ЕСТЬ ТОВАР,
НО ОН НЕ ПРОДАЕТСЯ ТАК,
КАК ХОТЕЛОСЬ БЫ?

ЗАМОВ АУДИТ
ЕТИКЕТКИ

Замовити

Почему стоит заказывать этикетку у профессионалов

Досвід

Знання, вміння та досвід дозволяють нам створювати бренди, які будуть не просто красивими, але й успішними комерційно.

Команда

Зазвичай над проєктом працює не одина людина, а ціла команда. Креативники націлені на результат, які вміють генерувати ідеї та чути одне одного.

Розвиток

Дизайнери Logofactory, є фахівцями високого рівня та не з чуток знають, що таке розвиток. Враховування сучасних тенденцій, постійне відвідування майстер-класів та курсів.

ВІдповідальність

Наша компанія несе повну відповідальність за розробку професійного логотипу і, на відміну від фрілансу, гарантує замовнику 100% оригінальність логотипу.

Клієнти

Відгуки

01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page