• укр
  • рус

Меблевий інтернет-магазин “КИЇВСЬКА РУСЬ”

Київська Русь – це інтернет-магазин якісних меблів. Бажанням керівництва компанії було замовити логотип з потужним дизайном, який би створював відчуття затишку та тепла. А головне добре виглядав на сайті компанії, залучаючи клієнтів до онлайн-покупок. Логотип для інтернет-магазину меблів вийшов максимально стильним, цікавим, але при цьому зрозумілим та читаним. Саме цього і вимагали дизайнери.

Логотип для інтернет-магазину меблів Київська Русь – яскравий та стильний знак

У фірмовому знаку дизайнери використовували три кольори: червоний, білий та чорний, які повторюються і в самому інтерфейсі сайту, що дозволяє максимально гармонійно вписати логотип. Крім того, кожен відтінок несе в собі якесь значення, гарний контраст білого та червоного використовували для привернення уваги, чорний колір символізує надійність компанії. Всі кольори поєднуються максимально гармонійно, логотип виглядає досить стильно.

Фірмовий знак виконано у формі частини дивану. Чому саме цей образ? Насправді це один з найбільш комфортних елементів меблів, який у багатьох асоціюється з будинком: тут ми відпочиваємо після важкого робочого дня або розташовуємося за переглядом веселої комедії всією сім’єю. Після того, як концепцію остаточно затвердили, дизайнери підібрали простий і лаконічний шрифт, який добре контрастує зі знаком і підкреслює потужну назву самого магазину. Остаточний варіант порадував замовника, все, що вимагалося від нашої команди, було виконано. А у меблевого магазину з’явився стильний імідж.

01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page