• укр
  • рус

Служба доставки їжі “MISTER FOODY”

Коли ми починали створювати логотип для служби доставки піци та суші, то чудово розуміли, що це має бути яскравий та фірмовий рекламний стиль. За цим логотипом марку повинні дізнатися і не переплутати з конкурентами. Саме тому логотип служби доставки їжі має розроблятися фахівцями, які чітко розуміють, що необхідно зробити для залучення та утримання клієнтів.

Логотип служби доставки їжі “MISTER FOODY”

Весь час ми вели активну роботу із замовником. Він хотів бачити на логотипі персонажа, що запам’ятовується. Визначились, що це буде качка. Так як це служба доставки, ми посадили її на мопед – ідеальний транспорт для швидкої та якісної доставки їжі, легко об’їде пробки та миттєво буде із замовленням у вас. Мала бути творча робота зі створення персонажа.
Спочатку наш художник малював ілюстрацію та доопрацьовував усі ідеї від руки олівцем. Технічно все було зроблено бездоганно. Після затвердження клієнтом остаточного варіанту дизайнер переніс все в електронний формат. Далі художник займався корекцією колірної гами та доопрацюванням фінальної ілюстрації, щоб вона виглядала на логотипі максимально гармонійно та якісно. Ми розробили логотип, який відрізняється своєю унікальністю та оригінальністю. Ви не знайдете такого в жодній іншій службі доставки. До того ж малюнок вийшов цікавим і незабутнім. Розроблений нами логотип чудово виглядає на спецодязі співробітників компанії та асоціюється з швидкою та якісною доставкою піци.

01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page