• укр
  • рус

“PRAVDA”

Сучасні жінки багато уваги приділяють своєму зовнішньому вигляду, відповідно на ринку з’являється безліч компаній, які пропонують послуги в індустрії краси. Щоб не загубитися серед конкурентів, підкреслити свої особливості та заявити про свої послуги, заклади, що працюють у б’юті індустрії, обов’язково потрібен якісний, стильний і помітний імідж. У нашій студії ми розробляли логотип для студії нігтьового сервісу Pravda. Заклад з такою потужною і нетрадиційною для салону краси назвою зажадав не менш ефектний і екстравагантний логотип. З чим наші дизайнери чудово впоралися.

Логотип для студії нігтьового сервісу “Pravda” – особливий знак для особливого закладу

Замовник не проти використання класичних елементів для манікюру, але хотілося чогось незвичайного. Навіть якщо всі атрибути манікюру будуть зібрані в логотипі, то нехай він виявиться єдиним і неповторним. З таким завданням ми впоралися досить швидко, виклавши назву компанії з цих манікюрних атрибутів. Придивіться до кожної літери, і ви знайдете багато цікавих елементів.

Вийшло досить ефектно, літери назви складаються з дрібних деталей: лаків для нігтів, ножиць, пилок та інших аксесуарів для манікюру та педикюру. Якщо доглянути, то можна знайти там навіть чашечку ароматної кави, що наголошує на якості сервісу. Завдяки стриманій колірній гамі, фірмовий знак вийшов максимально елегантним, стильним, він обов’язково приверне увагу дівчат, які цінують красу та гарний сервіс.

01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page