• укр
  • рус

Аерографія нігтів “Airbrush”

Аерографія нігтів – це унікальний, художній розпис нігтів, який набирає популярності серед клієнток. Разом із популярністю техніки зростає і конкуренція, тому для того, щоб зайняти гідне місце, потрібно постаратися. В індустрії краси дуже важливо мати гарний візуальний імідж. Саме тому логотип аерографія на нігтях має привертати увагу та чіпляти. А також показувати всю красу, яку можна зобразити на нігтях клієнток.
Компанія “Airbrush” звернулася до нас, щоб створити логотип і зробити імідж яскравим, стильним та незабутнім. Ми приступили до роботи над новим проектом, розробивши концепцію та створивши справді якісний знак.

Як створювався логотип аерографія на нігтях – всі тонкощі проекту

Перше, що ми зробили, працюючи над концепцією – це дізналися більше інформації про цей вид нігтьового мистецтва. Виявляється, для нанесення малюнка майстру потрібен спеціальний інструмент – аерограф. Це маленький пневматичний пістолет, який розпорошує фарбу. Саме він став головним атрибутом нового логотипу. Зображений аерограф задіяний у написанні назви компанії.

Ця оригінальна ідея чудово показує можливості майстрів “Airbrush”. Гарний шрифт та витончені лінії підкреслює особливі навички створювати будь-які форми та малюнки. Але головною окрасою логотипу стала унікальна, райдужна кольорова гама. Тонкий, ніжний практично непомітний перехід від одного кольору до іншого – це не просто унікальний прийом у дизайні. Такі забарвлення – справжній тренд. Таким чином вдалося створити трендовий, стильний і неймовірно яскравий логотип.

01_Branding 02_Logotype 03_Web Design 04_Mobile App 05_UI/UX 06_Package Design 07_Brand Strategy 08_Brand Identity 09_Naming 10_Presentation 11_Landing Page