РОЗРОБКА ЛОГОТИПІВ

За 12 лет разработали более 1000 брендов
Замовити Отримати косультацію

РОЗРОБКА ЛОГОТИПІВ

Розробка логотипу це процес створення графічного зображення (знака, емблеми чи символа), який використовують різні організації для створення фірмового стилю.

 

Логотип необхідний для формування впізнаваності, незалежно від форми власності вашої організації.

 

Розробка професійного логотипу непроста робота, яка потребує креативного підходу, аналітичності, професійності. Під час розробки ми керуємося такими принципами: унікальність, індивідуальність, запам’ятовуваність, легкість в зчитуванні та привабливість.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ЛОГОТИП У ПРОФЕСІОНАЛІВ

Знання, вміння та досвід дозволяють спеціалістам Logofactory створювати логотипи, які будуть не просто красивими, але й успішними комерційно.

Зазвичай над проєктом працює не один дизайнер, а ціла команда. Креативники націлені на результат, які вміють генерувати ідеї та чути одне одного.

Наша компанія несе повну відповідальність за розробку професійного логотипу і, на відміну від фрілансу, гарантує замовнику 100% оригінальність логотипу. Також ми враховуємо усі ваші побажання.

Дизайнери Logofactory, є фахівцями високого рівня та не з чуток знають, що таке розвиток. Враховування сучасних тенденцій, постійне відвідування майстер-класів та не один пройдений курс. Наша компанія зацікавлена у розвитку власних працівників.

why_bg

ТИПИ ЛОГОТИПІВ

ТЕКСТОВИЙ

Цей тип лого відомий в графічному дизайні як “word mark”, в перекладі “словесний знак”. 

 

Текстовий логотип дуже пластичний! Різноманіття кольорів і шрифтів дозволяє створити як строгий / витончений, так і яскравий / життєствердний логотипи.

 

ГРАФІЧНИЙ

Графічне лого спосіб розповісти про себе за допомогою фігур, ліній, силуетів. За допомогою графіки можна передати буквальне або абстрактне уявлення про бренд.

КОМБІНОВАНИЙ

Один із найрозповсюдженіших видів лого! В ньому поєднані риси двох попередніх типів. Текст і графіка тут поєднуються, стають одним цілим. 

 

Завдяки цьому досягається ефективність в розповіді про себе, адже більша кількість інструментів = краще розуміння.

ПЕРСОНАЖ

Замовивши логотип-персонаж, ви познайомите світ із своєю компанією за допомогою додаткового образу. Що це буде за персонаж може бути ваша ідея, наша, або ми можемо спільно дійти до того, як вас позиціонувати.

 

Персонаж додатковий спосіб привернути додаткову увагу до продукту, виділити його на тлі конкурентів, підвищити вашу впізнаваність на ринку.

3D-ЛОГОТИП

Об’ємне лого у тривимірному просторі це додатковий спосіб створити присутність. А присутність в просторі клієнта ніколи не зайва!

НАШІ РОБОТИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

12 РОКІВ НА РИНКУ

Ось уже друге десятиліття, як ми перебуваємо на ринку. Прогортайте далі і дізнайтеся, для яких відомих компаній творила LogoFactory!

 
2500+ ПРОЄКТІВ

До нас повертаються і це головна ознака того, що ми рухаємося в правильному напрямку. Перевірте! і Ви напишете нам ще раз 😉

1000+ КЛІЄНТІВ

Ми знаходимо ключик до бренду кожного клієнта. А якщо не знаходимо (адже буває всяке) з готовністю повертаємо кошти.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

ВИЗНАЧЕННЯ ПОТРЕБ
АНАЛІЗ СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ
АНАЛІЗ КОНКУРЕНТІВ
НАДАННЯ ВАРІАНТІВ

ВІДГУКИ

ВАРТІСТЬ РОЗРОБКИ ЛОГОТИПУ

МІНІМАЛЬНИЙ
(чітко знаю, що мені потрібно)
1 варіант логотипу
2–4 дні на виконання
1 задіяний дизайнер
2 можливі правки
добирання кольорів і шрифтів
Замовити
ОПТИМАЛЬНИЙ
(маю ідеї для втілення)
5 варіантів логотипу
4–6 днів на виконання
2 задіяних дизайнери
3 можливі правки
добирання кольорів і шрифтів
Замовити
МАКСИМАЛЬНИЙ
(потрібна невідкладна дизайнерська допомога)
10 варіантів логотипу
6–10 днів на виконання
3 задіяних дизайнери
3 можливі правки
добирання кольорів і шрифтів
Замовити

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

X
Зателефонувати Написати в вайбер
X

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!