БРЕНДБУК

Замовити Отримати консультацію

ЩО ТАКЕ БРЕНДБУК?

Брендбук — незамінний документ кожної компанії, що турбується про власний образ. У брендбуці викладені основні аспекти розвитку бренду, конкуренти, цільова аудиторія, позиціонування, стратегія, юридичні аспекти, а також інструкція з використанні всіх елементів фірмового стилю. 

 

Брендбук спрямований на працівників компанії, першочергово тих, хто займається просуванням бренду. Він необхідний для підтримання іміджу компанії та успішного просування в інформаційному просторі.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ БРЕНДБУК У ПРОФЕСІОНАЛІВ

Брендбук — це про цілісний образ компанії. Ми знаємо, як створювати не лише цілісність, але й вигоду. Конвертуйте імідж у гроші разом з LogoFactory.

 

Чудово вміти все, але щоб робота була виконана якісно — нею має займатися команда фахівців. Ми вміємо працювати ефективно, злагоджено і з самовіддачею.

Команда LogoFactory неодноразово займалися створенням брендбуків, враховуючи необхідні фактори ринку, компанії, споживачів. Ми вміємо підкреслювати сильні сторони, виокремлювати основне, втілювати якнайкраще! Тому уже готові підписатися під вашим успіхом 🙂

Постійний професійний ріст — запорука гарно виконаних замовлень. Така філософія LogoFactory. Тому наші працівники постійно вдосконалюються. У вас є змога зробити замовлення і пересвідчитися.

why_bg

НАШІ ПЕРЕВАГИ

12 РОКІВ НА РИНКУ

Ось уже друге десятиліття, як ми перебуваємо на ринку. Прогортайте далі і дізнайтеся, для яких відомих компаній творила LogoFactory!

2500+ ПРОЄКТІВ

До нас повертаються і це головна ознака, що ми рухаємося в правильному напрямку. Перевірте! і Ви напишете нам ще раз 😉

1000+ КЛІЄНТІВ

Ми знаходимо ключик до бренду кожного клієнта. А якщо не знаходимо (адже буває всяке) з готовністю повертаємо кошти.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

ВИЯВЛЕННЯ ЗАПИТУ
АНАЛІЗ СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ
РОЗРОБКА НАПОВНЕННЯ
РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

ВІДГУКИ

Слово “брендбук” (дослівно — “книга про бренд”) прийшло з англійської. Це документ в друкованому або електронному вигляді, де зібрана найважливіша інформація про бренд і про те, як його успішно просувати: починаючи від опису і закінчуючи інструкцією до застосування фірмового стилю бренду. 

З одного боку це джерело інформації, а з іншого — це докладний посібник досягнення поставлених цілей. Він має стратегічну цінність та конфіденційність. 

Брендбуком користуються керівники компанії, провідні фахівці відділу маркетингу і реклами. У ньому зібрані дані про бренд, і про все, що з брендом пов’язано (споживачі, інвестори, партнери, конкуренти і т.д.). 

Важливою частиною брендбука є так званий паспорт стандартів фірмового стилю, в якому детально розписано про всі елементи айдентики: нейминг, логотип, дизайн документації, друкованої, сувенірної та рекламної продукції.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

X
Зателефонувати Написати у вайбер
X

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом 😉