ЛОГОБУК

Замовити Отримати консультацію

ЛОГОБУК

Логотип потрібно не лише створити, але й вміти його використовувати задля підсилення впізнаваності, іміджу бренду. Для цього компанії створюють спеціальний посібник — логобук.

 

Цей документ містить всю інформацію про логотип, фірмові кольори і фірмові шрифти, а також містить правила його використання, дотримуючись яких можна досягти максимальної ефективності під час просування бренду.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ ЛОГОБУК У ФАХІВЦІВ

Ми створимо логобук, який додасть чіткості в сприйнятті бренду працівниками компанії. Відповідь на тисячі запитань в одній книзі.

Одна голова добре, але найефективніші рішення народжуються в командних обговореннях. Команда дизайнерів LogoFactory складається з тих, хто вміє не лише відтворювати, але й створювати, мислити, висловлюватися. З людей, які націлені на результат. Найкращий з можливих.

Компанія несе повну відповідальність за розробку наповненого та оригінального логобука. Створений нами логобук гарантовано відповідатиме всім Вашим вимогам та очікуванням (чого не можна очікувати від фрілансу).

Наші дизайнери аси своєї справи. Вони невтомно слідкують за тенденціями, відвідують конференції і відточують навички. Вони завжди в тренді.

why_bg

НАШІ ПЕРЕВАГИ

12 РОКІВ НА РИНКУ

Ось уже друге десятиліття, як ми перебуваємо на ринку. Прогортайте далі і дізнайтеся, для яких відомих компаній творила LogoFactory!

1000+ КЛІЄНТІВ

Ми знаходимо ключик до бренду кожного клієнта. А якщо не знаходимо (адже буває всяке) з готовністю повертаємо кошти.

 

2500+ ПРОЄКТІВ

До нас повертаються і це головна ознака, що ми рухаємося в правильному напрямку. Перевірте! і Ви напишете нам ще раз 😉

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

ВИЗНАЧЕННЯ ПОТРЕБ
АНАЛІЗ СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ
РОЗРОБКА НАПОВНЕННЯ
РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

ВІДГУКИ

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

X
Зателефонувати Написати у вайбер
X

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом 😉